Loading...
Apartamenty Bukowo 2018-09-16T13:25:20+00:00

O inwestycji Apartamety Bukowo

Mieszkania – Apartamenty BUKOWO w Szczecinie to nowa inwestycja realizowana w północnej dzielnicy miasta. Mieszkania zlokalizowane są przy ulicy Ogrodniczej w Szczecinie.
Mieszkania od Dewelopera Ideadeweloper wyróżniają się nowoczesną i piękną architekturą budynków. Zlokalizowane są w spokojnej i dobrze skomunikowanej z resztą miasta, zielonej części Szczecina. Ideą całej inwestycji – kompleksu nowych mieszkań, jest stworzenie komfortowej przestrzeni do życia z nutką klasy i prestiżu. Budujemy kompleks nowych mieszkań myśląc przede wszystkim o ich funkcjonalności, energooszczędności i prostocie użytkowania. Podczas planowania i przygotowywania tej inwestycji nie zapomnieliśmy również o miejscu do odpoczynku oraz możliwości obcowania z przyrodą na świeżym powietrzu. Jako Deweloper Ideadeweloper podchodzimy w sposób odpowiedzialny do planowania i zabudowy przestrzeni miasta Szczecin.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Nowe mieszkania – Apartamenty Bukowo usytuowane są u zbiegu ulic Ogrodniczej i Dyngusowej w bliskiej odległości Szosy Polskiej w Szczecinie.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, w sąsiedztwie znajduje się wiele linii autobusowych. Przystanek linii autobusowej 101 znajduje się w odległości zaledwie 15m od budowanego przez nas kompleksu nowych mieszkań. Lokalizacja obiektu zapewnia spokój oraz dostęp do przyrody. Znajduje się jednocześnie w wygodnej, bliskiej okolicy centrum miasta, przez co zapewnia doskonałą komunikację ze Szczecinem i Policami.

Tabela mieszkań

Kontakt

Deweloper IDEADEWELOPER S.C.
ul. A. Antosiewicza 1
71-642 Szczecin
NIP: 955 237 13 02
Regon: 361515167

Artur Woźniak 668 150 848
Sylwester Woźniak 669 061 728

Adres mailowy: biuro@ideadeweloper.pl

Napisz do nas!