O mieszkaniach Apartamety Epokowa

Apartamenty „Epokowa” to zespół czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej położonych w Mierzynie bezpośrednio przy granica miasta Szczecin.

Inwestycja składa się z ośmiu kameralnych lokali mieszkalnych o powierzchni  72 m2. Wszystkie lokale zlokalizowano w jednorodzinnych budynkach parterowych w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku znajdują sie dwa lokale mieszkalne. Każde z mieszkań posiada osobne wejście, ogródek o powierzchni od 205 m2 do 445 m2oraz dwa miejsca postojowe zawarte w cenie mieszkania.

W każdym z lokali zaprojektowano automatyczne ogrzewanie podłogowe z możliwością ustawienia dowolnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Zastosowanie automatycznego ogrzewania podłogowego pozwala nie tylko na zwiększenie komfortu użytkowania, ale również na obniżenie rachunków w okresie zimowym.

Użycie wysokiej jakości materiałów wraz z nowoczesną architekturą podkreśli ekskluzywny charakter inwestycji.

Planowany termin przekazania pierwszych lokali mieszkalnych I-II kw. 2021 r.

Wizualizacje inwestycji Apartamenty Epokowa

Lokalizacja

Apartamenty „Epokowa” to mieszkania zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy jaką niewątpliwie jest Mierzyn. Ul. Epokowa znajduje sie w bliskiej odległości od ul. Łukasińskiego, która jest zarazem dobrze skomunikowana z centrum miasta Szczecin. Do centrum miasta oddalonego od ul. Epokowej o ok. 5 km można dostać się samochodem w zaledwie kilkanaście minut. W pobliżu znajdują się również sklepy, przedszkole oraz liczne miejsca rekreacji.

Mieszkania

Apartamenty „Epokowa” to osiem segmentów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Wszystkie segmenty składają się z trzypokojowych mieszkań. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście, ogródek oraz dwa miejsca postojowe.

Tabela mieszkań:

Plany mieszkań:

Plany mieszkań w plikach pdf do pobrania:

Mieszkanie 1.1 i 1.2
Mieszkanie 2.1 i 2.2
Mieszkanie 3.1 i 3.2
Mieszkanie 4.1 i 4.2

Kontakt

IDEADEWELOPER Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 6
71-441 Szczecin
NIP: 851 322 87 35
Regon: 381056672
KRS 0000745592

Artur Woźniak 668 150 848
Sylwester Woźniak 669 061 728

Adres mailowy: biuro@ideadeweloper.pl

Napisz do nas!