O mieszkaniach Apartamenty Gwiazdy Polarnej

Apartamenty „Gwiazdy Polarnej” to zespół czterech budynków jedno i dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej położonych na szczecińskim Osowie.

Inwestycja składa się z sześciu kameralnych lokali mieszkalnych o powierzchni  70 – 82 m2. Cztery lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej oraz dwa lokale mieszkalne w budynku parterowym w zabudowie bliźniaczej. Każde z mieszkań posiada osobne wejście, ogródek o powierzchni 40 – 114 m2oraz dwa miejsca parkingowe zawarte w cenie mieszkania.  Wejścia do lokali mieszkalnych znajdują się na parterze oraz I piętrze budynku.

W każdym z lokali zaprojektowano automatyczne ogrzewanie podłogowe z możliwością ustawienia dowolnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie zapewni nie tylko komfort użytkowania, ale pozwoli również na obniżenie rachunków w okresie zimowym.

Użycie wysokiej jakości materiałów wraz z nowoczesną architekturą podkreśli ekskluzywny charakter inwestycji.

Planowany termin przekazania pierwszych lokali mieszkalnych II kw. 2020 r.

Wizualizacje

Lokalizacja

Apartamenty „Gwiazdy Polarnej” to idealna lokalizacja dla rodzin które cenią sobie cichą i spokojną okolicę, która jest zarazem dobrze skomunikowana z centrum miasta. Do centrum miasta można dostać się samochodem w zaledwie kilka minut. W pobliżu znajdują się również sklepy, przedszkole oraz liczne miejsca rekreacji.

Dodatkowym atutem jest niewątpliwie bliskość przyrody, która zachęca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku. 1,4 km od Apartamentów „Gwiazdy Polarnej” znajduje się szczecińska Gubałówka natomiast 3 km kąpielisko Głębokie.

Mieszkania

Apartamenty „Gwiazdy Polarnej” to cztery segmenty w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Dwa segmenty składają się z trzy oraz czteropokojowych mieszkań, dwa kolejne z trzypokojowych mieszkań z możliwością wydzielenia czwartego pokoju. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście, ogródek oraz dwa miejsca parkingowe.

Kontakt

IDEADEWELOPER Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 6
71-441 Szczecin
NIP: 851 322 87 35
Regon: 381056672
KRS 0000745592

Artur Woźniak 668 150 848
Sylwester Woźniak 669 061 728

Adres mailowy: biuro@ideadeweloper.pl

Napisz do nas!