O IdeaDeweloper

Ideadeweloper Sp. z o.o. powstała jako wynik doświadczenia i pasji dwóch inżynierów budownictwa Sylwestra Wożniaka i Artura Woźniak. Celem naszej Spółki jest wyznaczenie nowych standardów na rynku deweloperskim. Nowe mieszkania w Szczecinie od Dewelopera Ideadeweloper wyróżniają się estetyką oraz wysokim standardem wykończenia. W naszych mieszkaniach stawiamy na nowoczesną i ponadczasową architekturę oraz wysoką energooszczędność. Prestiżowa i dobra lokalizacja naszych nowych mieszkań umożliwia zachowanie prywatności i komfortu mieszkania. Nowe mieszkania od Dewelopera Ideadeweloper to komfort życia na poziomie domów jednorodzinnych.

Właściciele spółki Ideadeweloper posiadają bogate doświadczenie w realizacji dużych inwestycji deweloperskich, handlowo – usługowych, a także obiektów użyteczności publicznej, więcej informacji o zrealizowanych obiektach znajdziesz w zakładce Referencje.

Referencje z obiektów

Budowa Zespołu budynków wielorodzinnych w Szczecinie – Małe Błonia.

Budowa Hali widowiskowo-sportowej w Szczecinie przy ulicy Szafera.

Budowa Zespołu usługowo-handlowego-mieszkalnego w Międzyzdrojach.

Rozbudowa Szpitala Klinicznego nr 1 – Centrum Diagnostyki Leczenia Nowotworów Dziedzicznych PUM w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej.

Dokończenie inwestycji dot. przebudowy pawilonu 17 wraz z jego rozbudową i łącznik 1A – na potrzeby realizowanego projektu pt.: Utworzenie Zachodniopomorskiego Centrum Opieki nad Kobietą i Dzieckiem w SPS ZOZ Zdroje.

Budowa południowej obwodnicy m. Stargard Szczeciński w ciągu drogi krajowej nr 10 – wiadukt WE-O.

Referencje

Kontakt

IDEADEWELOPER Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 6
71-441 Szczecin
NIP: 851 322 87 35
Regon: 381056672
KRS 0000745592

Artur Woźniak 668 150 848
Sylwester Woźniak 669 061 728

Adres mailowy: biuro@ideadeweloper.pl

Napisz do nas!